Dárkové poukazy - nad 10000Kč

Dárkové poukazy na zážitky nad 10000Kč

Na výběr nyní je 5 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (4×)
  • Dobrodružství (1×)

Dobrodružství

Vyjížďka se psím spřežením

Staňte se na pár hodin aljašským musherem a užijte si jízdu se psím spřežením na hřebenech Krkonoš! Zkusíte si v zimní zasněžené přírodě ochutnat život mushera na vlastní kůži.

Adrenalinové dárky

Off Road-Land Rover

Land Rover - název evokující vůni dálek. Již řadu let jsou tyto automobily synonymem pro dobrodružství a nespoutanou jízdu v terénu. U nás máte na výběr: chcete vzpomenout na Afriku za volantem starších typů Land Rover SII? Nebo raději nové typy Land Rover Discovery nebo Range Rover?

Adrenalinové dárky

Akční střelba

Akční střelba z pistole, brokovnice či samopalu. V rámci programu se účastník jednoduchou a zábavnou formou seznámí s ostrou střelbou a vyzkouší si základní techniky střelby z různých střelných zbraní. Střílí se z pistole ráže 9 mm, z opakovací brokovnice "pumpy" a jiných.

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let pro 3 osoby

Užijte si vyhlídkový let z 4místného vrtulníku, který budete mít jen pro sebe a svou rodinu či 2 kamarády. Možná okusíte, jaké to je zastavit se se strojem ve vzduchu či přistát na neobvyklém místě.

Adrenalinové dárky

Rallye zážitek

Je Váš žaludek dost silný na rychlá rallye auta? Máte rádi adrenalinové sporty a pocit nebezpečí Vám není cizí? Rallye znáte jen z televize a PC her? Následující rallye  zážitek je určen těm, kdo na předchozí otázky odpověděli ANO.

Dárkové poukazy na zážitky pro ženy pro muže nad 10000Kč Středočeský

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 34 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky