Dárkové poukazy - od 1000 do 1500Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 1000 do 1500Kč

Na výběr nyní je 13 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (4×)
  • Poukazy na masáže (4×)
  • Relaxace (3×)
  • Uni dárkové poukazy (1×)
  • Wellness (1×)

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor Airbus

Sedněte si do sedadla prvního pilota, zkontrolujte všechny přístroje a letový řád a počkejte na povolení z řídící věže. Dárkový poukaz na zážitek letu v simulátoru Airbusu je vhodný i pro úplné začátečníky.

Adrenalinové dárky

Obrněný transportér BVP1

Chtěli byste si zkusit, jaké to je, řítit se v obrněném transportéru BVP (Bojové Vozidlo Pěchoty) drsným terénem bývalého vojenského prostoru? Chcete sedět a kochat se okolím a akční jízdou přes bahno a terénní nerovnosti?

Relaxace

Infra sauna 10x45Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát infra saunu po 45-ti minutách za 1210Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Čokoládová masáž

Nechte se hýčkat a léčit při čerpání dárkového poukazu na čokoládovou masáž. Užívejte si originální zážitek ve spojení s lahodnou čokoládou. Čokoládovou masáž budete milovat! Rafinované spojení čokolády a masáže.

Poukazy na masáže

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž je starověkým léčitelským uměním. Tento zcela unikátní systém technik spočívá ve stlačování jednotlivých bodů energických drah v těle,

Relaxace

Pivní lázně Rožnov

Dárkový poukaz na zážitek v pivních lázních v Rožnově pod Radhoštěm. Relaxujte v nově otevřených pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm. Darujte dárkový poukaz svým blízkým na odpočinek a luxusní péči v nádherných prostorách pivních lázní, které se nacházejí přímo v areálu rožnovského minipivovaru.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže obličeje 10x20Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát lymfatické masáže obličeje 10x20 po 20-ti minutách za 1350Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Adrenalinové dárky

Paintball

Chcete zažít dravost, rychlost a moment překvapení? Nyní máte tu správnou šanci. Atraktivní adrenalinová hra paintball se odehrává ve vojenském prostoru. Vezměte kamarády do přírody a zažijte na vlastní kůži trochu válečné vřavy

Poukazy na masáže

Masáže 5x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát masáže po 30-ti minutách za 1425Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Wellness víkend pro pány For man Polo 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend pro pány For man Polo na víkendový pobyt, za 1436Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 38 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky