Dárkové poukazy - od 1500 do 2000Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 1500 do 2000Kč

Na výběr nyní je 22 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (4×)
  • Gurmánské zážitky (2×)
  • Poukazy na masáže (7×)
  • Relaxace (3×)
  • Sport (3×)
  • Uni dárkové poukazy (1×)
  • Wellness (2×)

Adrenalinové dárky

Skákací boty

Na skákacích botách za výjimečnými zážitky. Chcete se stát na chvíli klokanem? Nebo byste si jen rádi vyzkoušeli, jaké pocity zažívají nejlepší skokani do dálky a do výšky díky obutí skákacích bot?

Sport

Na Segwayi noční Prahou

Magická noční Praha na Segwayi - 3 hodinová vyjížďka. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout centrum Prahy v noci? Jízda na futuristickém vozítku Segway je nevšedním zážitkem, který Vám dá pocit svobody a volnosti pohybu.

Adrenalinové dárky

Zorbing Buble

Zorbing je neuvěřitelná zábava, smích a adrenalin v jednom. Nechte se skutálet ze svahu nebo darujte jedinečný zážitek zorbing. V naší kouli si navíc tento adrenalinový zážitek užijete ve dvojici. Zorbing - Bubble je opravdový adrenalinový zážitek a úžasná zábava!

Relaxace

Floating 5x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát floating po 30-ti minutách za 1570Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Wellness víkend Klasik Polo 2

Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik Polo na víkendový pobyt, za 1585Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Adrenalinové dárky

Skok do houpačky

Chcete zkusit něco jiného než je Bungee jumping? Máme pro Vás specialitku, kdy si můžete zkusit něco jako viset na laně tak trochu jinak. Co takhle skok do houpačky?

Adrenalinové dárky

Bungee jumping

Pro začátečníky je Bungee jumping naprosto bezpečným sportem, ačkoliv je považován za jeden z nejnebezpečnějších extrémních sportů. Ve skutečnosti je Bungee jumping daleko bezpečnější než jízda autem či přecházení silnice.

Poukazy na masáže

Čokoládová masáž se zábalem

Úžasná kombinace pro Vaši krásu a duševní rovnováhu. Dopřejte si čokoládový peeling, čokoládovou masáž a nakonec čokoládový zábal. Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro milovníky čokolády. Čokoláda byla odedávna symbolem luxusu a jejích skvělých vlastností lze dokonale využít při péči o Vaši krásu.

Poukazy na masáže

Čokoládové pokušení

Pro milovníky čokolády nabízíme jedinečnou čokoládovou masáž, kdy si můžete splnit svůj sen a být čokoládová celá celičká! Vaše pokožka bude krásně hedvábná a čokoládově sladká. Čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží.

Relaxace

Infra sauna 10x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát infra saunu po 60-ti minutách za 1620Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 21 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky