Dárkové poukazy - od 2000 do 3000Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 2000 do 3000Kč

Na výběr nyní je 38 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (6×)
  • Dobrodružství (1×)
  • Gurmánské zážitky (1×)
  • Poukazy na masáže (11×)
  • Relaxace (8×)
  • Sport (2×)
  • Uni dárkové poukazy (2×)
  • Wellness (7×)

Adrenalinové dárky

Obrněný transportér BVP1

Chtěli byste si zkusit, jaké to je, řítit se v obrněném transportéru BVP (Bojové Vozidlo Pěchoty) drsným terénem bývalého vojenského prostoru? Chcete sedět a kochat se okolím a akční jízdou přes bahno a terénní nerovnosti?

Adrenalinové dárky

Paintball

Chcete zažít dravost, rychlost a moment překvapení? Nyní máte tu správnou šanci. Atraktivní adrenalinová hra paintball se odehrává ve vojenském prostoru. Vezměte kamarády do přírody a zažijte na vlastní kůži trochu válečné vřavy

Sport

Na Segwayi noční Prahou

Magická noční Praha na Segwayi - 3 hodinová vyjížďka. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout centrum Prahy v noci? Jízda na futuristickém vozítku Segway je nevšedním zážitkem, který Vám dá pocit svobody a volnosti pohybu.

Sport

Segway k Pražskému hradu

Tříhodinový okruh na Segwayi k Pražskému hradu. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout Pražského hradu? Pilotování tohoto osobního transportéru zvaného zajímavě Segway je velmi jednoduché a skvělý tip na báječný zážitek.

Poukazy na masáže

Medová masáž

Luxusní medová masáž rozjasní Vaši kůži, Vaše tělo i Váš den. Medová masáž, to je staré osvědčené léčivé i kosmetické ošetření. Masáž je založena na výjimečných vlastnostech medu a používání speciálních kompresních hmatů.

Poukazy na masáže

Čokoládová masáž Brno

Horká čokoládová masáž a zábal. Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoláda skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže 5x40Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát lymfatické masáže 5x40 po 40-ti minutách za 2090Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Skořicové zábaly 5xDarujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát skořicové zábaly na detoxikaci organizmu, zeštíhlení a zpevnění kůže za 2090Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Pivní lázně Praha

Dopřejte si originální zážitek Pivní lázně v centru Prahy. Lázeňská procedura Pivní lázně Praha BBB je výborná relaxační terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Hlavní složkou pivní koupele je unikátní receptura.

Wellness

Wellness víkend Exclusive Polo 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive Polo na víkendový pobyt, za 2168Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 50 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky