Dárkové poukazy - od 3000 do 4000Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 3000 do 4000Kč

Na výběr nyní je 33 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (10×)
  • Dobrodružství (2×)
  • Gurmánské zážitky (1×)
  • Poukazy na masáže (2×)
  • Relaxace (6×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (2×)
  • Uni dárkové poukazy (2×)
  • Wellness (7×)

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor Airbus

Sedněte si do sedadla prvního pilota, zkontrolujte všechny přístroje a letový řád a počkejte na povolení z řídící věže. Dárkový poukaz na zážitek letu v simulátoru Airbusu je vhodný i pro úplné začátečníky.

Adrenalinové dárky

Paintball

Chcete zažít dravost, rychlost a moment překvapení? Nyní máte tu správnou šanci. Atraktivní adrenalinová hra paintball se odehrává ve vojenském prostoru. Vezměte kamarády do přírody a zažijte na vlastní kůži trochu válečné vřavy

Sport

Celodenní lezecký kurz

Chcete vystoupit na více vrcholů, vyzkoušet si dlouhé slanění? Chcete získat základní teoretické a praktické zkušenosti v lezení po skalách? Láká vás strávit pohodový den mezi skalami a sem tam si na nějakou skálu vylézt? Ideální zážitek pro vás.

Wellness

Wellness víkend Standard 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard na víkendový pobyt, za 3038Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor BoeingSimulovaný let Boeingem 737. Pojďte si vyzkoušet opravdu nevšední zážitek v podobě simulovaného letu v leteckém simulátoru kokpitu dopravního letadla Boeing 737.

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik Polo 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik Polo na 4 nocí, za 3138Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man na 4 nocí, za 3235Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Gurmánské zážitky

Pravá středověká hostina

Přeneste se časem na hostinu v 15. století díky dárkovému poukazu na středověkou hostinu. Čeká na Vás přesná replika středověké krčmy, kde vše probíhá jako za dávných časů. Zažijete středověkou hostinu v krčmě, která vznikla po pečlivém studování historických pramenů.

Dobrodružství

Severský skijöring

Severský skijöring se psi po hřebenech Krkonoš. Skijöring je jízda na běžeckých lyžích, při které Vás táhnou psi k tomuto účelu vycvičení. Zážitek ocení milovníci běžek, zvlášť bruslení na běžkách.

Adrenalinové dárky

Jízda Hummerem H2

Speciální terénní jízda ve vozidle Hummer H2 Chcete svému blízkému věnovat originální dárek? Tak terénní jízda v autě HUMMER H2 bude tím nejlepším adrenalinovým zážitkem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 9 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky