Dárkové poukazy - od 4000 do 5000Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 4000 do 5000Kč

Na výběr nyní je 39 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (13×)
  • Dobrodružství (4×)
  • Gurmánské zážitky (1×)
  • Relaxace (7×)
  • Sport (4×)
  • Uni dárkové poukazy (2×)
  • Wellness (8×)

Adrenalinové dárky

Paintball

Chcete zažít dravost, rychlost a moment překvapení? Nyní máte tu správnou šanci. Atraktivní adrenalinová hra paintball se odehrává ve vojenském prostoru. Vezměte kamarády do přírody a zažijte na vlastní kůži trochu válečné vřavy

Sport

Na Segwayi noční Prahou

Magická noční Praha na Segwayi - 3 hodinová vyjížďka. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout centrum Prahy v noci? Jízda na futuristickém vozítku Segway je nevšedním zážitkem, který Vám dá pocit svobody a volnosti pohybu.

Sport

Segway k Pražskému hradu

Tříhodinový okruh na Segwayi k Pražskému hradu. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout Pražského hradu? Pilotování tohoto osobního transportéru zvaného zajímavě Segway je velmi jednoduché a skvělý tip na báječný zážitek.

Adrenalinové dárky

Snowkiting kurz

Snowkiting - jízda na lyžích nebo snowboardu s drakem. Snowkiting jako zážitek v zimě je nová dimenze lyžování nebo snowboardingu. Už žádné fronty u vleků ani vydřené sjezdovky Vás nevyvedou z míry při užívání si zážitku jménem Snowkiting.

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor BoeingSimulovaný let Boeingem 737. Pojďte si vyzkoušet opravdu nevšední zážitek v podobě simulovaného letu v leteckém simulátoru kokpitu dopravního letadla Boeing 737.

Dobrodružství

Severský skijöring

Severský skijöring se psi po hřebenech Krkonoš. Skijöring je jízda na běžeckých lyžích, při které Vás táhnou psi k tomuto účelu vycvičení. Zážitek ocení milovníci běžek, zvlášť bruslení na běžkách.

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let

Využijte jedinečnou možnost vidět Karlštejn tyčící se nad třpytivou hladinou Berounky a užívat si ničím nerušený pohled do okolí, o kterém se jiným ani nesnilo. Zvolili jste správně vyhlídkový let nad Karlštejnem.

Sport

Odpočinek s golfem

Pro milovníky golfu máme skutečně exkluzivní zážitek. Došlápněte lehce na měkký povrch golfového hřiště a za dohledu profesionálního trenéra udělejte vaše první golfové krůčky.

Adrenalinové dárky

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem. Toužíte se vznést do oblak a zažít tam fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem se Vám doposud jen zdálo.

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man Polo 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man Polo na 5 nocí, za 4008Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 6 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky