Dárkové poukazy - od 500 do 1000Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 500 do 1000Kč

Na výběr nyní je 13 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (3×)
  • Poukazy na masáže (4×)
  • Relaxace (3×)
  • Uni dárkové poukazy (1×)
  • Wellness (2×)

Poukazy na masáže

Masáž 60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na masáž trvající 60 minut za 600Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Medová masáž 60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na medovou masáž trvající 60 minut za 600Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Infra sauna 5x45Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát infra saunu po 45-ti minutách za 640Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Floating 60

Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na floating doba floatace 60 minut za 660Kč v relaxačním centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže obličeje 5x20Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát lymfatické masáže obličeje 5x20 po 20-ti minutách za 710Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž. Teorie reflexních masáží je postavena na teorii energetických drah, neboli meridiánů. Ty propojují chodidla se všemi tělesnými orgány a masáž nohou tak působí blahodárně na celé tělo.

Relaxace

Infra sauna 10x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát infra saunu po 30-ti minutách za 810Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Infra sauna 5x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát infra saunu po 60-ti minutách za 810Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Floating 90

Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na floating doba floatace 90 minut za 990Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Adrenalinové dárky

Obrněný transportér BVP1

Chtěli byste si zkusit, jaké to je, řítit se v obrněném transportéru BVP (Bojové Vozidlo Pěchoty) drsným terénem bývalého vojenského prostoru? Chcete sedět a kochat se okolím a akční jízdou přes bahno a terénní nerovnosti?

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 33 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky