Dárkové poukazy - od 5000 do 7500Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 5000 do 7500Kč

Na výběr nyní je 45 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (15×)
  • Dobrodružství (4×)
  • Gurmánské zážitky (1×)
  • Poukazy na masáže (3×)
  • Relaxace (5×)
  • Sport (4×)
  • Uni dárkové poukazy (6×)
  • Wellness (7×)

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor Airbus

Sedněte si do sedadla prvního pilota, zkontrolujte všechny přístroje a letový řád a počkejte na povolení z řídící věže. Dárkový poukaz na zážitek letu v simulátoru Airbusu je vhodný i pro úplné začátečníky.

Adrenalinové dárky

Paintball

Chcete zažít dravost, rychlost a moment překvapení? Nyní máte tu správnou šanci. Atraktivní adrenalinová hra paintball se odehrává ve vojenském prostoru. Vezměte kamarády do přírody a zažijte na vlastní kůži trochu válečné vřavy

Sport

Na Segwayi noční Prahou

Magická noční Praha na Segwayi - 3 hodinová vyjížďka. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout centrum Prahy v noci? Jízda na futuristickém vozítku Segway je nevšedním zážitkem, který Vám dá pocit svobody a volnosti pohybu.

Sport

Segway k Pražskému hradu

Tříhodinový okruh na Segwayi k Pražskému hradu. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout Pražského hradu? Pilotování tohoto osobního transportéru zvaného zajímavě Segway je velmi jednoduché a skvělý tip na báječný zážitek.

Adrenalinové dárky

Snowkiting kurz

Snowkiting - jízda na lyžích nebo snowboardu s drakem. Snowkiting jako zážitek v zimě je nová dimenze lyžování nebo snowboardingu. Už žádné fronty u vleků ani vydřené sjezdovky Vás nevyvedou z míry při užívání si zážitku jménem Snowkiting.

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor BoeingSimulovaný let Boeingem 737. Pojďte si vyzkoušet opravdu nevšední zážitek v podobě simulovaného letu v leteckém simulátoru kokpitu dopravního letadla Boeing 737.

Dobrodružství

Vyjížďka se psím spřežením

Staňte se na pár hodin aljašským musherem a užijte si jízdu se psím spřežením na hřebenech Krkonoš! Zkusíte si v zimní zasněžené přírodě ochutnat život mushera na vlastní kůži.

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let

Využijte jedinečnou možnost vidět Karlštejn tyčící se nad třpytivou hladinou Berounky a užívat si ničím nerušený pohled do okolí, o kterém se jiným ani nesnilo. Zvolili jste správně vyhlídkový let nad Karlštejnem.

Adrenalinové dárky

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem. Toužíte se vznést do oblak a zažít tam fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem se Vám doposud jen zdálo.

Adrenalinové dárky

Vznášedlo

Adrenalinová jízda na vznášedle. Vyzkoušejte si bláznivou jízdu na vzduchovém polštáři. Můžete se vznášet po souši, po vodě i po sněhu. Můžete se čistě pro radost řítit až devadesátikilometrovou rychlostí nebo se podívat do míst, kam se žádný běžný dopravní prostředek nedostane. To je let ve vznášedle.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 51 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky