Dárkové poukazy - od 7500 do 10000Kč

Dárkové poukazy na zážitky od 7500 do 10000Kč

Na výběr nyní je 15 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (8×)
  • Dobrodružství (1×)
  • Uni dárkové poukazy (5×)
  • Wellness (1×)

Adrenalinové dárky

Paintball

Chcete zažít dravost, rychlost a moment překvapení? Nyní máte tu správnou šanci. Atraktivní adrenalinová hra paintball se odehrává ve vojenském prostoru. Vezměte kamarády do přírody a zažijte na vlastní kůži trochu válečné vřavy

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor BoeingSimulovaný let Boeingem 737. Pojďte si vyzkoušet opravdu nevšední zážitek v podobě simulovaného letu v leteckém simulátoru kokpitu dopravního letadla Boeing 737.

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let z Plzně

Dopřejte si jedinečnou podívanou na krásy naší země pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí při vyhlídkovém letu z Plzně. Místa, která ještě neznáte, vám doslova vezmou dech.

Dobrodružství

Nocí se psím spřežením

Noční jízda se psím spřežením po hřebenech Krkonoš. Budete sami řídit psí spřežení aljašských psů a vychutnávat si jízdu noční krajinou hor.

Adrenalinové dárky

Jízda v Porsche Boxster

Sportovní vůz mezi roadstery. Otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní. Porsche Boxster získává svojí sílu doslova ze svého středu, z lehkého a přitom výkonného šestiválce umístěného uprostřed. Zda pojedete v Porsche se zataženou nebo otevřenou střechou, už záleží jen na Vás.

Adrenalinové dárky

Akční střelba

Akční střelba z pistole, brokovnice či samopalu. V rámci programu se účastník jednoduchou a zábavnou formou seznámí s ostrou střelbou a vyzkouší si základní techniky střelby z různých střelných zbraní. Střílí se z pistole ráže 9 mm, z opakovací brokovnice "pumpy" a jiných.

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor dopravního letadla

Simulátor dopravního letadla vám dá možnost pocítit na vlastní kůži to, co se odehrává v pilotní kabině. Pohodlně se tedy usaďte do sedadla, připoutejte se a zkontrolujte všechny kontrolky.

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let pro 3 osoby

Užijte si vyhlídkový let z 4místného vrtulníku, který budete mít jen pro sebe a svou rodinu či 2 kamarády. Možná okusíte, jaké to je zastavit se se strojem ve vzduchu či přistát na neobvyklém místě.

Wellness

Wellness pobyty Exclusive 7Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt Exclusive na 7 nocí, za 7542Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 8000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 8000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 35 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky