Dárkové poukazy - Ostravsko

Dárkové poukazy na zážitky Ostravsko

Na výběr nyní je 6 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (5×)
  • Relaxace (1×)

Relaxace

Pivní lázně Ostrava

Blahodárné účinky piva, relaxační hudba, svit svíček a absolutní soukromí Vás přenesou do stavu hluboké relaxace. Navíc, když vše zalijete doušky místního zámeckého piva, je relaxační zážitek dokonalý. To je jen část zážitku zvaného Pivní lázně Ostrava pro dva.

Adrenalinové dárky

Pilotem na zkoušku

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem... Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit různé situace. Vyzkoušíte si, zda máte talent na pilotování letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Adrenalinové dárky

Jízda v Porsche Boxster

Sportovní vůz mezi roadstery. Otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní. Porsche Boxster získává svojí sílu doslova ze svého středu, z lehkého a přitom výkonného šestiválce umístěného uprostřed. Zda pojedete v Porsche se zataženou nebo otevřenou střechou, už záleží jen na Vás.

Adrenalinové dárky

Let balónem

Darujte dárkový poukaz na let balónem a zažijte romantiku v oblacích. Vyhlídkový let balónem Vám umožní odpoutat se od pozemských starostí a zažít pocit svobody. Balóny létáme v mnoha lokalitách po celé ČR, vychutnejte si tedy tento zážitek i u Vás.

Adrenalinové dárky

Noční let pro tři osoby

Pokud jste již zažili vyhlídkový let a třeba jste absolvovali i nějaký ten zahraniční výlet, pak už potřebujete opravdovou lahůdku, aby vás ještě něco překvapilo. Což třeba neopakovatelný zážitek noční let pro tři osoby nad rozzářenou Prahou, Brnem či Ostravou?

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 27 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky