Dárkové poukazy - Pardubický

Dárkové poukazy na zážitky Pardubický

Na výběr nyní je 103 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (4×)
  • Poukazy na masáže (16×)
  • Relaxace (29×)
  • Uni dárkové poukazy (20×)
  • Wellness (34×)

Poukazy na masáže

Skořicový zábalDarujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na skořicový zábal na detoxikaci organismu, zeštíhlení a zpevnění kůže za 660Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže obličeje 5x20Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát lymfatické masáže obličeje 5x20 po 20-ti minutách za 710Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Infra sauna 10x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát infra saunu po 30-ti minutách za 810Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Infra sauna 5x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát infra saunu po 60-ti minutách za 810Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Floating 90

Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na floating doba floatace 90 minut za 990Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Adrenalinové dárky

Skákací boty

Na skákacích botách za výjimečnými zážitky. Chcete se stát na chvíli klokanem? Nebo byste si jen rádi vyzkoušeli, jaké pocity zažívají nejlepší skokani do dálky a do výšky díky obutí skákacích bot?

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 1000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 1000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Relaxace

Infra sauna 10x45Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát infra saunu po 45-ti minutách za 1210Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže obličeje 10x20Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát lymfatické masáže obličeje 10x20 po 20-ti minutách za 1350Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Masáže 5x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát masáže po 30-ti minutách za 1425Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 25 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!