Dárkové poukazy - Pardubický

Dárkové poukazy na zážitky Pardubický

Na výběr nyní je 103 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (4×)
  • Poukazy na masáže (16×)
  • Relaxace (29×)
  • Uni dárkové poukazy (20×)
  • Wellness (34×)

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man Polo 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man Polo na 5 nocí, za 4008Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Wellness

Wellness víkend Exclusive Polo 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive Polo na prodloužený víkend, za 4035Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty Klasik Polo 6Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt Klasik Polo na 6 nocí, za 4055Kč včetně wellness procedur s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty pro pány For man Polo 7Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt pro pány For man Polo na týden, za 4107Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty pro pány For man 6Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt pro pány For man na 6 nocí, za 4130Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik na 5 nocí, za 4241Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty Exclusive Polo 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Exclusive Polo na 4 nocí, za 4335Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik Polo 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik Polo na 5 nocí, za 4407Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Relaxace

Floating 10x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát floating po 60-ti minutách za 4410Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Relaxační pobyty Standard 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Standard na 4 nocí, za 4446Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 18 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!