Dárkové poukazy - Pardubický

Dárkové poukazy na zážitky Pardubický

Na výběr nyní je 103 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (4×)
  • Poukazy na masáže (16×)
  • Relaxace (29×)
  • Uni dárkové poukazy (20×)
  • Wellness (34×)

Relaxace

Relaxační pobyty Standard Polo 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Standard Polo na 5 nocí, za 5262Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Wellness

Wellness pobyty Standard Polo 7Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt Standard Polo na týden, za 5312Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty Standard 6Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt Standard na 6 nocí, za 5325Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty Exclusive 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Exclusive na 5 nocí, za 5386Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Poukazy na masáže

Masáže 10x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát masáže po 60-ti minutách za 5400Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Floating 10x90Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát floating po 90-ti minutách za 5400Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 5500Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 5500Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Wellness

Wellness pobyty Klasik 7Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt Klasik na 7 nocí, za 5598Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Adrenalinové dárky

Let balónem

Darujte dárkový poukaz na let balónem a zažijte romantiku v oblacích. Vyhlídkový let balónem Vám umožní odpoutat se od pozemských starostí a zažít pocit svobody. Balóny létáme v mnoha lokalitách po celé ČR, vychutnejte si tedy tento zážitek i u Vás.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 6000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 6000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 23 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!