Pivní lázně Bahenec

Relaxace - Pivní lázně


dárkový poukaz Pivní lázně Bahenec hodnocen 133x
 
Dárkový poukaz na Pivní lázně Bahenec jako zážitek

Dárkový poukaz na pobyt v originálních pivních lázních Bahenec. Co je to pivo, to Vám určitě nemusíme povídat. Vždyť je to snad náš nejoblíbenější národní nápoj, který nás proslavil po celém světě. Ale co jsou pivní lázně? To už asi mnozí tápou. Tak je pojďte s námi objevit.

Princip je jednoduchý. Pivo léčí. Nejprve se uvolníte v bazénu a finské sauně. Je jen na Vás zda využijte obojí. Poté již následuje pivní lázeň a nakonec relaxace na lůžku se slámou. Pivní lázeň si užijete v naprostém soukromí. V místnosti s pivní lázní budete pouze Vy, dřevěná káď s pivní koupelí a džbánek piva na osvěžení.

Hlavní složkou pivní lázně BBB Bahenec je voda o teplotě 35-37 °C. Voda je obohacena přísadami ze kterých se vaří pivo jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd.. Účinek pivní lázně je zvýšen použitím speciální vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Vychladnutí pivní lázně brání rovněž speciální dřevo, ze kterého jsou kádě vyrobeny . Doba koupele 20 minut

Po pivní lázni následuje relaxace a odpočinek v délce 30-45 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní. 

Pivní lázně Bahenec mají ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobují uvolnění svalů, prohřátí kloubů a podporují celkovou obranyschopnost.

Léčivá pivní koupel si Vás určitě získá, všechny, ženy pohladí a muže rozhodně neurazí! Jen si to představte, sedíte v kádi a můžete si jen tak mimochodem načepovat pivo, no nezní to báječně? Asi už nemusíme nic dodávat, Pivní lázně Bahenec, to je netradiční zážitek, který stojí za to vyzkoušet.

Pivní lázně Bahenec pro Vás. Dopřejte si pivní koupel.

Zážitek Pivní lázně Bahenec obsahuje:

  • Bazén a finská sauna s relaxací (1 hodina)
  • originální pivní lázeň (20 minut)
  • volnou konzumaci piva během lázně
  • relaxace na lůžku s ovesnou slámou (30 minut)
Sezóna:

Celoročně.

Počet osob:

1 osoba

Lokalita:

Jablunkov (okres Frýdek-Místek)

Další podmínky a předpoklady:

Pivní lázně Bahenec jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Bahenec se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.

Máte-li zájem o dárkový poukaz do pivních lázní Bahenec s ubytováním, pak zvolte zážitek Víkend v pivních lázních Bahenec.

Dárkový poukaz na Pivní lázně Bahenec objednejte za 1488Kč

č. 243

Podobné dárkové poukazy na zážitky

Také by Vás mohly zajímat tyto zážitky. Dárkové poukazy jsou seřazeny podle ceny zážitku. Zobrazujeme max. prvních 6 zážitků v pořadí.

Kompletní nabídku dárkových poukazů najdete v příslušné zážitkové kategorii (rozbalovací menu v levém sloupci nahoře).

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 26 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky