Dárkové poukazy - Plzeňský

Dárkové poukazy na zážitky Plzeňský

Na výběr nyní je 6 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (5×)
  • Sport (1×)

Adrenalinové dárky

Skákací boty

Na skákacích botách za výjimečnými zážitky. Chcete se stát na chvíli klokanem? Nebo byste si jen rádi vyzkoušeli, jaké pocity zažívají nejlepší skokani do dálky a do výšky díky obutí skákacích bot?

Sport

Odpočinek s golfem

Pro milovníky golfu máme skutečně exkluzivní zážitek. Došlápněte lehce na měkký povrch golfového hřiště a za dohledu profesionálního trenéra udělejte vaše první golfové krůčky.

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let z Plzně

Dopřejte si jedinečnou podívanou na krásy naší země pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí při vyhlídkovém letu z Plzně. Místa, která ještě neznáte, vám doslova vezmou dech.

Adrenalinové dárky

Pilotem na zkoušku

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem... Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit různé situace. Vyzkoušíte si, zda máte talent na pilotování letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Adrenalinové dárky

Let balónem

Darujte dárkový poukaz na let balónem a zažijte romantiku v oblacích. Vyhlídkový let balónem Vám umožní odpoutat se od pozemských starostí a zažít pocit svobody. Balóny létáme v mnoha lokalitách po celé ČR, vychutnejte si tedy tento zážitek i u Vás.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 25 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky