Dárkové poukazy - pro děti

Dárkové poukazy na zážitky pro děti

Na výběr nyní je 5 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (1×)
  • Dobrodružství (4×)

Adrenalinové dárky

Zorbing Buble

Zorbing je neuvěřitelná zábava, smích a adrenalin v jednom. Nechte se skutálet ze svahu nebo darujte jedinečný zážitek zorbing. V naší kouli si navíc tento adrenalinový zážitek užijete ve dvojici. Zorbing - Bubble je opravdový adrenalinový zážitek a úžasná zábava!

Dobrodružství

Vyjížďka se psím spřežením

Staňte se na pár hodin aljašským musherem a užijte si jízdu se psím spřežením na hřebenech Krkonoš! Zkusíte si v zimní zasněžené přírodě ochutnat život mushera na vlastní kůži.

Dobrodružství

Musher Junior

Jízda se psím spřežením v Krkonoších - tentokrát pro děti. Chcete potěšit své dítě nádherným zážitkem? Pokud má rádo psy a sníh, tak neváhejte a dopřejte mu jízdu se psím spřežením po hřebenech Krkonoš.

Dobrodružství

Musherem na vlastní kůži

Jízda se psím spřežením po hřebenech Krkonoš. Z Pece pod Sněžkou budete na skútru dopraveni do místa začátku jízdy, seznámíte se se psy a s mushery, kteří Vás zasvětí do pravidel ježdění se psím spřežením a stanete se na pár hodin jedním z musherů.

Dobrodružství

Nocí se psím spřežením

Noční jízda se psím spřežením po hřebenech Krkonoš. Budete sami řídit psí spřežení aljašských psů a vychutnávat si jízdu noční krajinou hor.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 18 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky