Dárkové poukazy - pro pár

Dárkové poukazy na zážitky pro pár

Na výběr nyní je 139 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (13×)
  • Dobrodružství (4×)
  • Gurmánské zážitky (5×)
  • Poukazy na masáže (24×)
  • Relaxace (31×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (5×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Relaxace

Floating 10x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát floating po 30-ti minutách za 2970Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 3000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 3000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Wellness

Wellness víkend Standard 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard na víkendový pobyt, za 3038Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik Polo 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik Polo na 4 nocí, za 3138Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man na 4 nocí, za 3235Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Gurmánské zážitky

Pravá středověká hostina

Přeneste se časem na hostinu v 15. století díky dárkovému poukazu na středověkou hostinu. Čeká na Vás přesná replika středověké krčmy, kde vše probíhá jako za dávných časů. Zažijete středověkou hostinu v krčmě, která vznikla po pečlivém studování historických pramenů.

Adrenalinové dárky

Jízda Hummerem H2

Speciální terénní jízda ve vozidle Hummer H2 Chcete svému blízkému věnovat originální dárek? Tak terénní jízda v autě HUMMER H2 bude tím nejlepším adrenalinovým zážitkem.

Wellness

Wellness víkend Standard 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard na prodloužený víkend, za 3320Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness víkend Exclusive 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive na víkendový pobyt, za 3347Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty pro pány For man Polo  6Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt pro pány For man Polo na 6 nocí, za 3387Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 23 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!