Dárkové poukazy - pro pár

Dárkové poukazy na zážitky pro pár

Na výběr nyní je 139 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (13×)
  • Dobrodružství (4×)
  • Gurmánské zážitky (5×)
  • Poukazy na masáže (24×)
  • Relaxace (31×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (5×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik na 4 nocí, za 3895Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže 10x40Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát lymfatické masáže 10x40 po 40-ti minutách za 3960Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Skořicové zábaly 10xDarujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát skořicové zábaly na detoxikaci organizmu, zeštíhlení a zpevnění kůže za 3960Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Adrenalinové dárky

Vznášedlo

Adrenalinová jízda na vznášedle. Vyzkoušejte si bláznivou jízdu na vzduchovém polštáři. Můžete se vznášet po souši, po vodě i po sněhu. Můžete se čistě pro radost řítit až devadesátikilometrovou rychlostí nebo se podívat do míst, kam se žádný běžný dopravní prostředek nedostane. To je let ve vznášedle.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 4000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 4000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man Polo 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man Polo na 5 nocí, za 4008Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Wellness

Wellness víkend Exclusive Polo 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive Polo na prodloužený víkend, za 4035Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty Klasik Polo 6Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt Klasik Polo na 6 nocí, za 4055Kč včetně wellness procedur s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty pro pány For man Polo 7Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt pro pány For man Polo na týden, za 4107Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty pro pány For man 6Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt pro pány For man na 6 nocí, za 4130Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 26 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!