Dárkové poukazy - pro pár

Dárkové poukazy na zážitky pro pár

Na výběr nyní je 139 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (13×)
  • Dobrodružství (4×)
  • Gurmánské zážitky (5×)
  • Poukazy na masáže (24×)
  • Relaxace (31×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (5×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik na 5 nocí, za 4241Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let z Plzně

Dopřejte si jedinečnou podívanou na krásy naší země pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí při vyhlídkovém letu z Plzně. Místa, která ještě neznáte, vám doslova vezmou dech.

Relaxace

Relaxační pobyty Exclusive Polo 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Exclusive Polo na 4 nocí, za 4335Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Dobrodružství

Musher Junior

Jízda se psím spřežením v Krkonoších - tentokrát pro děti. Chcete potěšit své dítě nádherným zážitkem? Pokud má rádo psy a sníh, tak neváhejte a dopřejte mu jízdu se psím spřežením po hřebenech Krkonoš.

Dobrodružství

Musherem na vlastní kůži

Jízda se psím spřežením po hřebenech Krkonoš. Z Pece pod Sněžkou budete na skútru dopraveni do místa začátku jízdy, seznámíte se se psy a s mushery, kteří Vás zasvětí do pravidel ježdění se psím spřežením a stanete se na pár hodin jedním z musherů.

Dobrodružství

Nocí se psím spřežením

Noční jízda se psím spřežením po hřebenech Krkonoš. Budete sami řídit psí spřežení aljašských psů a vychutnávat si jízdu noční krajinou hor.

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik Polo 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik Polo na 5 nocí, za 4407Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Relaxace

Floating 10x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát floating po 60-ti minutách za 4410Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Relaxační pobyty Standard 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Standard na 4 nocí, za 4446Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Adrenalinové dárky

Jízda v Porsche Boxster

Sportovní vůz mezi roadstery. Otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní. Porsche Boxster získává svojí sílu doslova ze svého středu, z lehkého a přitom výkonného šestiválce umístěného uprostřed. Zda pojedete v Porsche se zataženou nebo otevřenou střechou, už záleží jen na Vás.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 18 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!