Dárkové poukazy - pro rodinu

Dárkové poukazy na zážitky pro rodinu

Na výběr nyní je 10 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (1×)
  • Dobrodružství (4×)
  • Sport (4×)
  • Uni dárkové poukazy (1×)

Sport

Na Segwayi noční Prahou

Magická noční Praha na Segwayi - 3 hodinová vyjížďka. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout centrum Prahy v noci? Jízda na futuristickém vozítku Segway je nevšedním zážitkem, který Vám dá pocit svobody a volnosti pohybu.

Sport

Segway k Pražskému hradu

Tříhodinový okruh na Segwayi k Pražskému hradu. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout Pražského hradu? Pilotování tohoto osobního transportéru zvaného zajímavě Segway je velmi jednoduché a skvělý tip na báječný zážitek.

Sport

Celodenní lezecký kurz

Chcete vystoupit na více vrcholů, vyzkoušet si dlouhé slanění? Chcete získat základní teoretické a praktické zkušenosti v lezení po skalách? Láká vás strávit pohodový den mezi skalami a sem tam si na nějakou skálu vylézt? Ideální zážitek pro vás.

Dobrodružství

Vyjížďka se psím spřežením

Staňte se na pár hodin aljašským musherem a užijte si jízdu se psím spřežením na hřebenech Krkonoš! Zkusíte si v zimní zasněžené přírodě ochutnat život mushera na vlastní kůži.

Adrenalinové dárky

Vznášedlo

Adrenalinová jízda na vznášedle. Vyzkoušejte si bláznivou jízdu na vzduchovém polštáři. Můžete se vznášet po souši, po vodě i po sněhu. Můžete se čistě pro radost řítit až devadesátikilometrovou rychlostí nebo se podívat do míst, kam se žádný běžný dopravní prostředek nedostane. To je let ve vznášedle.

Dobrodružství

Musher Junior

Jízda se psím spřežením v Krkonoších - tentokrát pro děti. Chcete potěšit své dítě nádherným zážitkem? Pokud má rádo psy a sníh, tak neváhejte a dopřejte mu jízdu se psím spřežením po hřebenech Krkonoš.

Dobrodružství

Musherem na vlastní kůži

Jízda se psím spřežením po hřebenech Krkonoš. Z Pece pod Sněžkou budete na skútru dopraveni do místa začátku jízdy, seznámíte se se psy a s mushery, kteří Vás zasvětí do pravidel ježdění se psím spřežením a stanete se na pár hodin jedním z musherů.

Dobrodružství

Nocí se psím spřežením

Noční jízda se psím spřežením po hřebenech Krkonoš. Budete sami řídit psí spřežení aljašských psů a vychutnávat si jízdu noční krajinou hor.

Sport

Výuka jachtingu

Chcete zažít něco naprosto výjimečného? Obdivujete plachetnice a procházka kolem přístavu vám zaručeně rozproudí krev v žilách? Co takhle jachting! Staňte se v okamžiku kapitánem na jachtě

Uni dárkové poukazy

Pronájem luxusního caravanu

Zažijte dovolenou svých snů! Na našich internetových stránkách si vyberte jeden z našich luxusních obytných vozů, zarezervujte si termín, který Vám nejlépe vyhovuje a o vše ostatní se postaráme my.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 39 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky