Dárkové poukazy - pro starší

Dárkové poukazy na zážitky pro starší

Na výběr nyní je 145 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (14×)
  • Dobrodružství (7×)
  • Gurmánské zážitky (5×)
  • Poukazy na masáže (26×)
  • Relaxace (31×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (5×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Relaxace

Infra sauna 10x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát infra saunu po 60-ti minutách za 1620Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Sport

Segway k Pražskému hradu

Tříhodinový okruh na Segwayi k Pražskému hradu. Chcete vyzkoušet se svými blízkými nový způsob, jak si prohlédnout Pražského hradu? Pilotování tohoto osobního transportéru zvaného zajímavě Segway je velmi jednoduché a skvělý tip na báječný zážitek.

Gurmánské zážitky

Výroba kozího sýruDojení koz a výroba kozího sýru. Darujte nevšední zážitek a staňte se farmářem . Troufnete si ráno podojit kozy a získat tak cenné mléko na výrobu sýrů?

Wellness

Wellness víkend Standard Polo 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard Polo na víkendový pobyt, za 1876Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Poukazy na masáže

Čokoládová masáž Brno

Horká čokoládová masáž a zábal. Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoláda skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.

Gurmánské zážitky

Večeře v Klášterním pivovaru

Zveme Vás na zážitkovou večeři do klášterního pivovaru. Klášterní pivovar Strahov najdete nedaleko Pražského Hradu, v objektu Strahovského kláštera, který byl založen v roce 1140 králem Vladislavem II. Kombinace unikátního zážitku a nádherné lokality.

Poukazy na masáže

Thajská masáž ROYAL

Historie thajských masáží sahá až k blízkému Buddhově příteli a lékaři Jivakovi. Kombinací jeho léčebných postupů, čínské medicíny a indické Ajurvédy vzniká umění thajské masáže po staletí rozvíjené budhistickými mnichy.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 2000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 2000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže 5x40Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát lymfatické masáže 5x40 po 40-ti minutách za 2090Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Skořicové zábaly 5xDarujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát skořicové zábaly na detoxikaci organizmu, zeštíhlení a zpevnění kůže za 2090Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 17 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!