Dárkové poukazy - pro ženy

Dárkové poukazy na zážitky pro ženy

Na výběr nyní je 174 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (29×)
  • Dobrodružství (7×)
  • Gurmánské zážitky (6×)
  • Poukazy na masáže (32×)
  • Relaxace (37×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (6×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Poukazy na masáže

Skořicové zábaly 5xDarujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát skořicové zábaly na detoxikaci organizmu, zeštíhlení a zpevnění kůže za 2090Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Pivní lázně Praha

Dopřejte si originální zážitek Pivní lázně v centru Prahy. Lázeňská procedura Pivní lázně Praha BBB je výborná relaxační terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Hlavní složkou pivní koupele je unikátní receptura.

Wellness

Wellness víkend Exclusive Polo 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive Polo na víkendový pobyt, za 2168Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Poukazy na masáže

Terapie lávovými kameny

Příjemné teplo lávových kamenů a působení vůně esenciálních olejů dodá Vašim smyslům dokonalou rovnováhu. Lávové kameny svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, pozitivně ovlivňují Vaši mysl a báječně uvolňují ztuhlost svalů.

Relaxace

Pravá pivní lázeň

Zažijete originální pivní lázně, kde Vás čeká uvolňující horká koupel, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé Koupelové pivo a omlazující účinky pivních kvasnic.

Adrenalinové dárky

Snowkiting kurz

Snowkiting - jízda na lyžích nebo snowboardu s drakem. Snowkiting jako zážitek v zimě je nová dimenze lyžování nebo snowboardingu. Už žádné fronty u vleků ani vydřené sjezdovky Vás nevyvedou z míry při užívání si zážitku jménem Snowkiting.

Wellness

Wellness víkend pro pány For man 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend pro pány For man na víkendový pobyt, za 2213Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Poukazy na masáže

Lymfatická masážJde o hmatovou techniku zaměřenou na lymfatický systém. Je prováděna malým tlakem bez použití olejů či emulzí. Masážní hmaty jsou pomalé, prováděny v přesném pořadí.

Relaxace

Pivní lázně Ostrava

Blahodárné účinky piva, relaxační hudba, svit svíček a absolutní soukromí Vás přenesou do stavu hluboké relaxace. Navíc, když vše zalijete doušky místního zámeckého piva, je relaxační zážitek dokonalý. To je jen část zážitku zvaného Pivní lázně Ostrava pro dva.

Relaxace

Floating 5x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát floating po 60-ti minutách za 2330Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 38 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!