Dárkové poukazy - pro ženy

Dárkové poukazy na zážitky pro ženy

Na výběr nyní je 174 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (29×)
  • Dobrodružství (7×)
  • Gurmánské zážitky (6×)
  • Poukazy na masáže (32×)
  • Relaxace (37×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (6×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Wellness

Wellness víkend Klasik 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik na prodloužený víkend, za 2756Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Adrenalinové dárky

Simulátor zachraňte Boeing 737

Přijďte si zkusit zachránit letoun jako v americkém filmu. Společně s vaším doprovodem přebíráte řízení letounu, který prudce klesá z letové hladiny za reálného počasí venku. Zážitek se odehrává v leteckém simulátoru Boeing 737.

Adrenalinové dárky

Čtyřkolkový offroad

V offroadovém areálu, pouhých 30km od Prahy na Vás čeká pořádná porce zábavy a adrenalinu - čtyřkolkový offroad. Vyzkoušejte si u nás opravdovou lahůdku mezi čtyřkolkami. Široké terénní pneumatiky a to nejlepší z motocyklu a automobilu, to jsou čtyřkolky.

Adrenalinové dárky

Tandem paragliding

Letní adrenalin. Nebojíte se létání? Tak let na tandemovém padákovém kluzáku je přesně pro Vás. S profesionálním pilotem paraglidingu můžete obdivovat krásy hor z ptačí perspektivy. Paragliding je jedna z cest, jak se vznést k obloze a zakusit pocit z volného létání

Wellness

Wellness víkend Klasik Polo 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik Polo na prodloužený víkend, za 2838Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Poukazy na masáže

Masáže 5x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát masáže po 60-ti minutách za 2850Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Floating 5x90Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát floating po 90-ti minutách za 2850Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man Polo 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man Polo na 4 nocí, za 2872Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Relaxace

Floating 10x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát floating po 30-ti minutách za 2970Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 3000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 3000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 40 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!