Dárkové poukazy - pro ženy

Dárkové poukazy na zážitky pro ženy

Na výběr nyní je 174 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (29×)
  • Dobrodružství (7×)
  • Gurmánské zážitky (6×)
  • Poukazy na masáže (32×)
  • Relaxace (37×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (6×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Wellness

Wellness víkend Standard 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard na víkendový pobyt, za 3038Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Adrenalinové dárky

Letecký simulátor BoeingSimulovaný let Boeingem 737. Pojďte si vyzkoušet opravdu nevšední zážitek v podobě simulovaného letu v leteckém simulátoru kokpitu dopravního letadla Boeing 737.

Relaxace

Relaxační pobyty Klasik Polo 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt Klasik Polo na 4 nocí, za 3138Kč s ubytováním v penzionu s relax centrem.

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man 4Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man na 4 nocí, za 3235Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Gurmánské zážitky

Pravá středověká hostina

Přeneste se časem na hostinu v 15. století díky dárkovému poukazu na středověkou hostinu. Čeká na Vás přesná replika středověké krčmy, kde vše probíhá jako za dávných časů. Zažijete středověkou hostinu v krčmě, která vznikla po pečlivém studování historických pramenů.

Adrenalinové dárky

Jízda Hummerem H2

Speciální terénní jízda ve vozidle Hummer H2 Chcete svému blízkému věnovat originální dárek? Tak terénní jízda v autě HUMMER H2 bude tím nejlepším adrenalinovým zážitkem.

Dobrodružství

Severský skijöring

Severský skijöring se psi po hřebenech Krkonoš. Skijöring je jízda na běžeckých lyžích, při které Vás táhnou psi k tomuto účelu vycvičení. Zážitek ocení milovníci běžek, zvlášť bruslení na běžkách.

Wellness

Wellness víkend Standard 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard na prodloužený víkend, za 3320Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness víkend Exclusive 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive na víkendový pobyt, za 3347Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness pobyty pro pány For man Polo  6Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness pobyt pro pány For man Polo na 6 nocí, za 3387Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 39 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!