Dárkové poukazy - pro ženy

Dárkové poukazy na zážitky pro ženy

Na výběr nyní je 174 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (29×)
  • Dobrodružství (7×)
  • Gurmánské zážitky (6×)
  • Poukazy na masáže (32×)
  • Relaxace (37×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (6×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Adrenalinové dárky

Let akrobatickým letadlem

Akrobatické létání na letounu Zlín Z-142. Ti odvážnější z Vás si mohou dopřát adrenalinový zážitek akrobatický let. Na chvíli tak zapomenout na pud sebezáchovy a usednout do akrobatického letadla...

Dobrodružství

Vyjížďka se psím spřežením

Staňte se na pár hodin aljašským musherem a užijte si jízdu se psím spřežením na hřebenech Krkonoš! Zkusíte si v zimní zasněžené přírodě ochutnat život mushera na vlastní kůži.

Wellness

Wellness víkend Standard Polo  3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard Polo na prodloužený víkend, za 3434Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Relaxace

Pivní lázně Chodová Planá

Originální zážitek v pravých pivních lázních. Koupali jste se už někdy ve vaně plné piva? Že ne? Tak my Vám to rádi dopřejeme! Přijměte pozvání do originálních pivních lázní.

Wellness

Wellness víkend pro dva

Užijte si wellness víkend pro dva v krásném čtyřhvězdičkovém hotelu v Karlových Varech. Zkuste jen tak lenošit a nechat si přinést snídani třeba až do postele. V hotelové sauně a vířivce...

Adrenalinové dárky

Vyhlídkový let

Využijte jedinečnou možnost vidět Karlštejn tyčící se nad třpytivou hladinou Berounky a užívat si ničím nerušený pohled do okolí, o kterém se jiným ani nesnilo. Zvolili jste správně vyhlídkový let nad Karlštejnem.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 3500Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 3500Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Relaxace

Relaxační pobyty pro pány For man 5Darujte vhodné dárkové poukazy na relaxační pobyt pro pány For man na 5 nocí, za 3585Kč s ubytováním v penzionu s relaxačním centrem.

Wellness

Wellness víkend Exclusive 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive na prodloužený víkend, za 3629Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Sport

Odpočinek s golfem

Pro milovníky golfu máme skutečně exkluzivní zážitek. Došlápněte lehce na měkký povrch golfového hřiště a za dohledu profesionálního trenéra udělejte vaše první golfové krůčky.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 17 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!