Dárkové poukazy - pro ženy

Dárkové poukazy na zážitky pro ženy

Na výběr nyní je 174 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (29×)
  • Dobrodružství (7×)
  • Gurmánské zážitky (6×)
  • Poukazy na masáže (32×)
  • Relaxace (37×)
  • Romantika (1×)
  • Sport (6×)
  • Uni dárkové poukazy (21×)
  • Wellness (35×)

Gurmánské zážitky

Gurmánský večer v Táboře

Gurmánský večer v Táboře. Degustační večeře pro dva v restaurantu v Táboře. Darujte svým blízkým dárkový poukaz na gurmánský zážitek pro dva ve vyhlášeném stylovém restaurantu v Táboře. Neobyčejná večeře představuje výběr toho nejlepšího, co jídelní lístek restaurace nabízí a skládá se ze 7 chodů.

Wellness

Wellness víkend Klasik 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik na víkendový pobyt, za 2474Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness víkend pro pány For man  3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend pro pány For man na prodloužený víkend, za 2495Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Poukazy na masáže

Tantrická masáž pro ženy

Vzrušující tantrická masáž, užijte si plně současný hit mezi masážemi! Uvolněte se, díky tantrické masáži zažijete gejzír blahodárných prožitků. Budete se po ní cítit osvěženia povzbuzeni, doslova jako znovuzrození.

Dárkové poukazy na zážitky pro ženy od 2000 do 3000Kč Praha h.m. Praha hl.m. Praha

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 2500Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 2500Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Poukazy na masáže

Čokoládová masáž pro dva

Dopřejte si společně ve dvojici sladkou čokoládovou masáž. Při čerpání tohoto dárkového poukazu Vás čeká příjemný zážitek a relaxace. Čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady, tak proč si ji nedopřát i při masáži? Navíc s někým, kdo je vám obzvlášť drahý... Čokoláda blahodárně působí na krásu a dobrou náladu.

Wellness

Wellness víkend pro pány For man Polo 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend pro pány For man Polo na prodloužený víkend, za 2572Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Dobrodružství

První jízda na koni

Objevte svět koní v nádherném historickém prostředí zámeckého areálu na okraji Prahy. Darujte dárkový poukaz na skutečný zážitek jakým jízda na koni vskutku je. Prý pohled na svět je nejkrásnější z koňského hřbetu. Jde to dobře i poprvé, v koňském sedle.

Poukazy na masáže

Masáže 10x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát masáže po 30-ti minutách za 2700Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Pivní lázeň Tábor pro dva

Dopřejte si pivní lázeň v Táboře pro dva a okusíte pohodový zážitek plný relaxace v pivních lázních v Jižních Čechách na Táborsku. Pivní lázně Tábor Vám zajistí dokonalou relaxaci a odpočinek.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 20 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!