Dárkové poukazy - Svitavsko

Dárkové poukazy na zážitky Svitavsko

Na výběr nyní je 100 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (1×)
  • Poukazy na masáže (16×)
  • Relaxace (29×)
  • Uni dárkové poukazy (20×)
  • Wellness (34×)

Relaxace

Floating 5x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát floating po 60-ti minutách za 2330Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Wellness víkend Klasik 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik na víkendový pobyt, za 2474Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Wellness

Wellness víkend pro pány For man  3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend pro pány For man na prodloužený víkend, za 2495Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 2500Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 2500Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Wellness

Wellness víkend pro pány For man Polo 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend pro pány For man Polo na prodloužený víkend, za 2572Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Poukazy na masáže

Masáže 10x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát masáže po 30-ti minutách za 2700Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Wellness víkend Klasik 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik na prodloužený víkend, za 2756Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Adrenalinové dárky

Tandem paragliding

Letní adrenalin. Nebojíte se létání? Tak let na tandemovém padákovém kluzáku je přesně pro Vás. S profesionálním pilotem paraglidingu můžete obdivovat krásy hor z ptačí perspektivy. Paragliding je jedna z cest, jak se vznést k obloze a zakusit pocit z volného létání

Wellness

Wellness víkend Klasik Polo 3Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik Polo na prodloužený víkend, za 2838Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Poukazy na masáže

Masáže 5x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát masáže po 60-ti minutách za 2850Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 48 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky 

Poukazy se slevou

Poukazy se slevou na pobyty


Nejrůznější gastro zážitky a mnoho dalšího se slevou 90%!