Dárkové poukazy - Tábor

Dárkové poukazy na zážitky Tábor

Na výběr nyní je 4 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Gurmánské zážitky (1×)
  • Relaxace (2×)
  • Romantika (1×)

Relaxace

Pivní lázně Tábor

Pivní lázně Tábor, dárkový poukaz na zážitek pro Vás. Pivní lázně Tábor Vám zajistí dokonalou relaxaci a odpočinek. Nejprve se uvolníte v bazénu a bylinkové finské sauně. Poté již následuje úžasná pivní lázeň a nakonec relaxace na lůžku se slámou. Pivní lázeň si užijete v naprostém soukromí.

Gurmánské zážitky

Gurmánský večer v Táboře

Gurmánský večer v Táboře. Degustační večeře pro dva v restaurantu v Táboře. Darujte svým blízkým dárkový poukaz na gurmánský zážitek pro dva ve vyhlášeném stylovém restaurantu v Táboře. Neobyčejná večeře představuje výběr toho nejlepšího, co jídelní lístek restaurace nabízí a skládá se ze 7 chodů.

Relaxace

Pivní lázeň Tábor pro dva

Dopřejte si pivní lázeň v Táboře pro dva a okusíte pohodový zážitek plný relaxace v pivních lázních v Jižních Čechách na Táborsku. Pivní lázně Tábor Vám zajistí dokonalou relaxaci a odpočinek.

Romantika

Romantická noc v Táboře

Dopřejte si se svou láskou dárkový poukaz na romantickou noc, dva dny plné romantiky v historickém Táboře. V luxusním **** hotelu na Vás čekají jen samé příjemné a romantické chvíle - pro partnerku bude připravena kytice růží, na pokoji na Vás bude čekat vychlazený sekt a večer si vychutnáte romantickou večeři při svíčkách, připravenou speciálně pro tuto příležitost.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 37 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky