Dárkové poukazy - Ústecký

Dárkové poukazy na zážitky Ústecký

Na výběr nyní je 6 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (6×)

Adrenalinové dárky

Skok do houpačky

Chcete zkusit něco jiného než je Bungee jumping? Máme pro Vás specialitku, kdy si můžete zkusit něco jako viset na laně tak trochu jinak. Co takhle skok do houpačky?

Adrenalinové dárky

Bungee jumping

Pro začátečníky je Bungee jumping naprosto bezpečným sportem, ačkoliv je považován za jeden z nejnebezpečnějších extrémních sportů. Ve skutečnosti je Bungee jumping daleko bezpečnější než jízda autem či přecházení silnice.

Adrenalinové dárky

Snowkiting kurz

Snowkiting - jízda na lyžích nebo snowboardu s drakem. Snowkiting jako zážitek v zimě je nová dimenze lyžování nebo snowboardingu. Už žádné fronty u vleků ani vydřené sjezdovky Vás nevyvedou z míry při užívání si zážitku jménem Snowkiting.

Adrenalinové dárky

Tandem paragliding

Letní adrenalin. Nebojíte se létání? Tak let na tandemovém padákovém kluzáku je přesně pro Vás. S profesionálním pilotem paraglidingu můžete obdivovat krásy hor z ptačí perspektivy. Paragliding je jedna z cest, jak se vznést k obloze a zakusit pocit z volného létání

Adrenalinové dárky

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem. Toužíte se vznést do oblak a zažít tam fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem se Vám doposud jen zdálo.

Adrenalinové dárky

Trenažér versus letadlo

Atraktivní dvojkombinace. Nejprve Vás čeká letecký trenažér nebo-li simulátor Cessna a nasledně si své získané dovednosti ověříte během skutečného letu v letadle Cessna 172RG. Dárkový poukaz na balíček dvou zážitků se skládá z 45 minut letu na trenažéru (simulátoru) Cessna C182RG a dále z 60-ti minutového letu skutečným letadlem Cessnou, kdy si budete moci vyzkoušet řízení letadla ve skutečnosti.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 21 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky