Dárkové poukazy - Vysočina

Dárkové poukazy na zážitky Vysočina

Na výběr nyní je 103 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (3×)
  • Gurmánské zážitky (1×)
  • Poukazy na masáže (16×)
  • Relaxace (29×)
  • Uni dárkové poukazy (20×)
  • Wellness (34×)

Poukazy na masáže

Lymfatická masáž obličeje 20Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na lymfatickou masáž obličeje trvající 20 minut za 150Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Masáž 30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na masáž trvající 30 minut za 300Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Floating 30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na floating doba floatace 30 minut za 330Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Infra sauna 5x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát infra saunu po 30-ti minutách za 430Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Lymfatická masáž 40Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na lymfatická masáž 40 trvající 40 minut za 440Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 500Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 500Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Poukazy na masáže

Masáž 60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na masáž trvající 60 minut za 600Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Medová masáž 60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na medovou masáž trvající 60 minut za 600Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Relaxace

Infra sauna 5x45Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát infra saunu po 45-ti minutách za 640Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Floating 60

Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na floating doba floatace 60 minut za 660Kč v relaxačním centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 32 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky