Dárkové poukazy - Vysočina

Dárkové poukazy na zážitky Vysočina

Na výběr nyní je 103 dárkových poukazů na zážitky. Vybírejte vhodné dárkové poukazy, kterými potěšíte své blízké.
Jednotlivé dárkové poukazy jsou v seznamu seřazeny podle ceny zážitku.
  • Adrenalinové dárky (3×)
  • Gurmánské zážitky (1×)
  • Poukazy na masáže (16×)
  • Relaxace (29×)
  • Uni dárkové poukazy (20×)
  • Wellness (34×)

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 1500Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 1500Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Relaxace

Floating 5x30Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát floating po 30-ti minutách za 1570Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Wellness víkend Klasik Polo 2

Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Klasik Polo na víkendový pobyt, za 1585Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Relaxace

Infra sauna 10x60Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 10 krát infra saunu po 60-ti minutách za 1620Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Gurmánské zážitky

Výroba kozího sýruDojení koz a výroba kozího sýru. Darujte nevšední zážitek a staňte se farmářem . Troufnete si ráno podojit kozy a získat tak cenné mléko na výrobu sýrů?

Wellness

Wellness víkend Standard Polo 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Standard Polo na víkendový pobyt, za 1876Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Uni dárkové poukazy

Dárkové poukazy 2000Darujte univerzální dárkové poukazy k výročí, narozeninám či svátku v hodnotě 2000Kč ženě, muži, rodičům, přítelkyni nebo příteli.

Poukazy na masáže

Lymfatické masáže 5x40Darujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát lymfatické masáže 5x40 po 40-ti minutách za 2090Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Poukazy na masáže

Skořicové zábaly 5xDarujte dárkové poukazy k narozeninám, svátku nebo výročí na 5 krát skořicové zábaly na detoxikaci organizmu, zeštíhlení a zpevnění kůže za 2090Kč ve wellness centru s možností ubytování nebo si ještě přidat nějakou jinou proceduru.

Wellness

Wellness víkend Exclusive Polo 2Darujte vhodné dárkové poukazy na wellness víkend Exclusive Polo na víkendový pobyt, za 2168Kč s ubytováním v penzionu s wellness centrem.

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 33 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky