Zorbing Buble

Adrenalinové dárky - Zorbing


dárkový poukaz Zorbing Buble hodnocen 96x
 
Dárkový poukaz na Zorbing Buble jako zážitek

Zorbing je neuvěřitelná zábava, smích a adrenalin v jednom. Nechte se skutálet ze svahu nebo darujte jedinečný zážitek zorbing. V naší kouli si navíc tento adrenalinový zážitek užijete ve dvojici. Zorbing - Bubble je opravdový adrenalinový zážitek a úžasná zábava!

Čekají Vás 2 jízdy, takže si jízdu můžete zopakovat nebo se rozdělit s přáteli. I přesto, že zorbing vypadá trošku nebezpečně, nemusíte se bát. Vše je zabezpečené a lidé vycházejí z koule rozjaření a s vykutáleným úsměvem na tváři.

Bubble je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 2,5 metru a hmotností 60 kilogramů. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky dlouhé rovině.

Zážitek ZORBING obsahuje:

2 jízdy v zorbu pro dvě osoby.

Počet osob:

2

Sezóna:

Duben až říjen (každý víkend).

Lokalita:

Podkrkonoší - Vrchlabí.

Další podmínky a předpoklady:

V kouli musí být kvůli vyvážení dvě osoby. Pokud budete sám, instruktor zajistí druhou osobu. Zorbing není vhodný pro jedince s poruchami oběhového systému, epilepsii a v těhotenství.

Osoby mladší 18-ti let musí mít souhlas k zorbingu od zákonného zástupce. Minimální výška účastníka je 140 cm, minimální váha 35 kg. Maximální výška je 200 cm a maximální váha 95 kg.

Dárkový poukaz na Zorbing Buble objednejte za 1512Kč

č. 478

Najít poukazy jako dárek k narozeninám

Dárkové poukazy hledá

Právě připojeno - 22 lidiček, kteří by rádi udělali radost dárkovým poukazem na zážitky